Сироватка, розроблена для зміцнення шкіри обличчя, надає їй свіжого та гладкого вигляду. Формула містить комплекс активних інгредієнтів з екстрактом чорної ікри та мінералами Мертвого моря. Збагачена кунжутними пептидами, амінокислотами та вуглеводами, що ефективно розгладжують зморшки. Високий вміст екстрактів алое вера та ромашки сприяє зволоженню та зміцненню шкіри. Компоненти, як-от: гідролізований білок кунжуту, включно з гліцерином, сечовиною (карбамід), алантоїн, гексило нікотинат, аспарагіновою, глутаміновою кислотою, забезпечують інтенсивне зволоження, підтягують і розгладжують, піклуючись про вашу шкіру. Використовувати сироватку вранці та ввечері. Підходить для всіх типів шкіри.
Зволоження:
•Сок із листя алое, гліцерин мають бактерицидні та сонцезахисні властивості, стимулюють кровообіг, зволожують шкіру, допомагають зберігати вологу, знімають запалення. Для шкіри, що в'яне.
• Глюкоза, сечовина (карбамід) зволожують, пом'якшують, заспокоюють шкіру.
•Фруктоза зволожує, збільшуючи вміст вологи у верхніх шарах шкіри.
Відновлення та захист:
•Екстракт чорної ікри має антивікову дію, стимулює, відновлює й оновлює клітинну структуру.
•Квіткова вода ромашки має ніжну очисну дію. Відновлює суху та обвітрену шкіру, має антибактеріальний, протизапальний, антикуперозний ефект, покращує колір обличчя, освітлює шкіру.
•Алантоїн — антиоксидант, має протизапальну, протимікробну дію, пом'якшує, сприяє звуженню доби, заспокоює подразнення. Покращує захисні функції шкіри.
•Аспарагінова кислота допомагає знизити пігментні плями та зупиняє їх появу. Зволожує й кондиціонує шкіру, вирівнює колір обличчя.
•Глутамінова кислота пом'якшує рослинний антиоксидант.
•Гідролізований білок кунжуту — амінокислота, зволожує, згладжує й підтягує шкіру.
Гексило нікотинат зволожує, пом'якшує, регенерує, посилює кровообіг, захист від зовнішніх чинників.
•Соль Мертвого моря очищає шкіру від надлишків себуму та забруднень.